Preskočiť na obsah

Opäť v raji

 • Keysho 

Termín

2. – 5. júl 2010

Obsadenie

 • Trojka v Tiguane: Smolík, Daniela, Alica
 • Outlander: Keysho, Ania, Pepe, Katka, Plaga, Hyra
 • Forester: Mojo, Denda a kamarátka Katka
 • Avensis: Bulhar, Miška a kamarátka Slávka
 • Octavka: Aďa, Terezka, Zorka
 • ML : Miky, Sára, Ester
 • Partner: Mizo, Mirka, Hanka, Katka dedo Miro
 • Alhambra: Mirík, Saška, Paťka, Simča, Tánička
 • Suma sumárum: 22 dospelých + 11 dievčat + 2 psy – mimochodom tiež baby

Soča volá

Cestovateľský piatok

Ako sa dohodlo nedohodlo – letná Soča bola opäť aj tento rok, aj keď nie celý týždeň. Výborne padol sviatok sv. Cyrila a Metoda na pondelok, takže sme si spravili spoločný predĺžený víkend na Soči. Mikiho a Adina veľká rodina docestovala už v piatok na obed a rezervovala pre nás strategické miesta na kraji kempu. Ostatní sme poprichádzali postupne v piatok v noci, poniektorí to stihli až v sobotu ráno, ale hlavné bolo, že sme sa tam ráno všetci stretli. Keď Sašo (majiteľ kempu) zbadal, kde sme sa rozložili, chcel nás presťahovať pod les, ale nedali sme sa. Po pomalšom rannom vstávaní sme sa snáď ešte pomalšie, ale zato o to komplikovanejšie začali dohadovať, ako pôjdeme na vodu – teda kto s kým, na čom a kedy. Bolo to komplikovanejšie tým, že sme mali so sebou dve požičané Orinoká a zuby si na ne brúsilo takmer 6 posádok. Ozaj sme boli celkovo dosť roztrúsení, nakoľko nie všetci sme mali rovnaké predstavy o programe výletu, čo ale nebolo na škodu – práve naopak.

Pages: 1 2 3 4 5 6 7

4 názory na “Opäť v raji”

 1. A tento ste poculi ?
  Stoji Apollo 12 na Mesiaci a dvaja astronauti sedia smutne na schodikoch …. …

  Ako dobre, ze to niekto spisal. Dakujem.
  Keby som si to neprecital, ani neviem, co vsetko ucastnici zajazdu prezili. Asi ako ostatni.

  Napr : V nedelu vecer sa este Mizo a Mirka, Miki a Bulhar vybrali narychlo splachnut aj hornu Socu. Aby sme mali zbierku kompletnu. Na vodu sadame okolo pol siestej. V podstate pohodovy usek spestri len ‚bunkerstrecke‘ Bullhar vyraza prvy vyberat cestu, ale nakolko nevie kade, tak zastavi. Mizo nezastavi a tak vybera cestu on. Najazd do kanonu si ideme pozriet. Je to jedno, ideme do toho a uvidime kto vyhra loteriu. Miki otaca a eskymuje, Mizovci vyhravaju : otacaju a …. plavu. Miki im pomoze nastupit este pred prvy bazenom. Potom to uz ide hladko.Pomerne neskoro prichadzame do kempu.

 2. Bulharov príspevok do mozaiky doplnený – nabudúce poprosím aj s diakritikou 😉 Ak máte ešte niekto spomienky ktoré nie sú zachytené sem s nimi – promtne doplníme … aj so Smolíkovými fotkami 😀

Komentáre sú uzavreté.

%d blogerom sa páči toto: